Ons team

Maak op deze pagina kennis met het team van Willem van Oranje.

Manon Schiphorst

Groepsleerkracht groep 1
(hele week)

Laura Hofstede

Onderwijsassistent 
(ochtenden op maandag, dinsdag, donderdag)

Irene Breen

Groepsleerkracht groep 1,2a
(maandag, dinsdag)

Hester Hupkens

Groepsleerkracht groep 1,2a
(woensdag, donderdag, vrijdag)

Henriette van Ieperen

Groepsleerkracht groep 1,2b
(maandag, dinsdag)

Lucy de Vries

Groepsleerkracht groep 1,2b
(woensdag, donderdag, vrijdag)

 

Christine Traag

Groepsleerkracht groep 3
(maandag, dinsdag)

Harriette Termaat

Groepsleerkracht groep 3                                                                                                                                     Specialist Jonge Kind
(woensdag, donderdag, vrijdag)

Leonie Verschoor

Groepsleerkracht groep 4
(maandag, dinsdag, woensdag)

 

Marja Spiegelenberg

Groepsleerkracht groep 4
(donderdag, vrijdag)

 

Renee van Lunteren

Groepsleerkracht groep 5
(hele week)

Liliane Klopman

Onderwijsassistent 

(ochtenden hele week)

Eva van 't Ende

Groepsleerkracht groep 6
(hele week)

Conny Beijleveld

Begeleider Lichte Ondersteuning                                                                                                                        HB-specialist                                                                                                                                                 (maandag, donderdag, vrijdag)

 

Sietske Lentink

Groepsleerkracht groep 7                                                                                                               Reken coördinator 
(maandag, dinsdag, woensdag)

Hester Bessels

Groepsleerkracht groep 7                                                                                                                                  Unitleider Bovenbouw
(donderdag, vrijdag)

Rianne Weijland

Groepsleerkracht groep 8                                                                                                                                         Taal coördinator (io)
(hele week)

Herman Schipper

 Congierge (vrijwilliger)                                                                                                                                        (ochtenden maandag, dinsdag, woensdag)

 

Brigitte van Ittersum

Directeur                                                                                                                                                                 (maandag, dinsdag, wo.ochtend, donderdag, vr.ochtend)

 

Marielle Scholtz

Intern Begeleider

(maandag, donderdag, vrijdag)

 

Nieuwsgierig?

U zoekt contact? Dat kan door het formulier in te vullen, dan nemen wij contact met u op. 
Maar even bellen kan natuurlijk ook altijd!

Direct naar het formulier