Open dag op 8 april 2020. Kom gezellig kijken of bel voor een eerdere afspraak!

Het kiezen van een basisschool is een belangrijke beslissing voor u als ouder en uw kind. Benieuwd naar het onderwijs, de visie, sfeer en leerkrachten van onze school? Kom dan naar onze open dag op woensdag 8 april. Tussen 9.00 en 12.00 uur staan onze deuren open.

Open dag
Tijdens onze open dag kunt u de sfeer proeven op onze school en in gesprek gaan met directie, leerkrachten, leerlingen of ouders over het onderwijs, de cultuur en de dagelijkse gang van zaken. Ook voor uw peuter is deze open dag een leuk moment om alvast een kijkje te nemen op school.

Kinderopvang en BSO 
Op onze school kunt u op de open dag ook een kijkje nemen bij het kinderopvang, peuteropvang en buitenschoolse opvang.

Zoek een PCBO school
Bijna scholen in Apeldoorn zijn open op 9 oktober. Benieuwd welke scholen nog meer bij PCBO Apeldoorn horen? Kijk dan op www.pcboapeldoorn.nl. Lees daar meer over wat het betekent om een PCBO school te zijn. Nieuwsgierig naar alle scholen van Apeldoorn? Neem dan een kijkje op www.basisscholenapeldoorn.nl.